Novinky

mobilní třídička zeminy a kameniva 1
Třídíme zeminu a kamenivo. V našem strojovém parku máme nový přírůstek. Mobilní třídička kameniva. Šetřete náklady ne všechno musí jít na skládku. Ceny za zapůjčení jsou více než příznivé.

Více informací
Nejnovější přírůstek do našeho autoparku je auto s rukou MAN L2000 Jedná se o univerzální nákladní automobil s hydraulickou rukou a natahovacím kontejnerem.


 Více informací 

Volná pracovní místa !!!
V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice: Strojník na bagry a nakladače. Více informací

Autodoprava Prostějov, Auto s rukou

Hledáte autodopravce? Potřebujete něco odvézt nákladními automobily?

Společnost SAD-PaP provozuje autodopravu svými vlastními nákladními automobily. Vlastní vozový park firmy zabezpečí klientovi maximální flexibilitu v oblasti termínů dodávky. Autodopravu provozujeme především v oblastech Prostějov a Olomouc, ale jsme připraveni uspokojit klienta i z jiné oblasti. Autodopravu provozujeme s vozidly v několika hmotnostních a objemových kategoriích. Pro své klienty zabezpečíme kompletní dopravní služby v oblasti tuzemské, ale i zahraniční přepravy nákladu.

Auto s rukou

Potřebujete odvézt těžký předmět a hledáte dopravce provozujícího auto s rukou? Společnost SAD-PaP provozuje v rámci služeb autodopravy i auto s rukou, tedy chcete-li nákladní automobil s hydraulickou rukou pro skládání a vykládání nákladů.

Budeme rádi když i Vy využijete našich služeb v oblasti autodopravy

Ceník služeb autodopravy, včetně auta s rukou najdete v kompletním ceníku našich služeb – ZDE.