Novinky

mobilní třídička zeminy a kameniva 1
Třídíme zeminu a kamenivo. V našem strojovém parku máme nový přírůstek. Mobilní třídička kameniva. Šetřete náklady ne všechno musí jít na skládku. Ceny za zapůjčení jsou více než příznivé.

Více informací
Nejnovější přírůstek do našeho autoparku je auto s rukou MAN L2000 Jedná se o univerzální nákladní automobil s hydraulickou rukou a natahovacím kontejnerem.


 Více informací 

Volná pracovní místa !!!
V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice: Strojník na bagry a nakladače. Více informací

Bourání, bourací a demoliční práce

Chcete bourat, provádět demolici a sami si na to netroufáte?

Společnost SAD-PaP poskytujeme klientům profesionální služby v oblasti bouracích a demoličních prací. Provádíme bourací práce betonových jímek, hříšť, parkovišť,  jakož i demolice celých stavebních konstrukcí či jejich částí.

Profesionálně a rychle pro Vás zbouráme a zdemolujeme cokoliv.

Realizujeme nejen jednoduché demolice a bourací práce, ale i demolice mostů, betonových vozovek a ploch, jakož i průmyslových objektů či rodinných domů. Disponujeme znalostí demoličních technologií a výkonnou demoliční techniku. K demoličním a bouracím pracím používáme vlastní techniku. Demolice provádíme s maximálním ohledem na ochranu životního prostředí a okolí obecně. Provádíme samozřejmě i odvoz domolovaného materiálu a sutí k recyklaci.

 

Bourací kladivo ProstějovBAGR Caterpillar M313 C Prostějov

Budeme rádi když i Vy využijete našich služeb v oblasti bourání a demolice.

Ceník služeb bourání a demolice najdete v kompletním ceníku našich služeb – ZDE.