Novinky

mobilní třídička zeminy a kameniva 1
Třídíme zeminu a kamenivo. V našem strojovém parku máme nový přírůstek. Mobilní třídička kameniva. Šetřete náklady ne všechno musí jít na skládku. Ceny za zapůjčení jsou více než příznivé.

Více informací
Nejnovější přírůstek do našeho autoparku je auto s rukou MAN L2000 Jedná se o univerzální nákladní automobil s hydraulickou rukou a natahovacím kontejnerem.


 Více informací 

Volná pracovní místa !!!
V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice: Strojník na bagry a nakladače. Více informací

Kontejnery

Potřebujete pronajmout kontejner?

Společnost SAD-PaP svým klientům přistaví zapůjčený /pronajatý/ kontejner pro různé využití. Kontejnery pronajímáme za účelem odvozu stavební suťi, sypkých materiálů včetně zeminy či jiných objemných odpadů a materiálů. S klienty se vždy dohodneme na čase pronájmu kontejneru. Samozřejmostí je dohoda o čase přistavení a odvozu kontejneru. K pronájmu je vnitřní prostor kontejneru s tím, že málo i velkoobjemové kontejnery v různém rozpětí objemů (m3). Dobu pronájmu je flexibilní, obvykle se pohybuje v řádech od několika hodin až několik málo dní. Většina zákazníků vyžaduje a zvládá kontejner naložit v průběhu jediného dne. Jediným omezením pro Vás je, že s našimi kontejnery může manipulovat pouze naše technika.

auto_s_rukou5

Budeme rádi když i Vy využijete našich služeb v oblasti pronájmu kontejnerů.

Ceník pronájmu kontejnerů a souvisejících služeb najdete v kompletním ceníku našich služeb  – ZDE.